Racer Overall Finish
Matt Smith 1
Tyler Rifenburg 2
Zachary Bailey 3
Christopher Mintz 4
TRISTAN CARTER 5
Justin Rifenburg 6
Austin Keller 7
WILLIAM THOMAS 8
Joseph Starr 9
Jacob Brown 10
Bradley Elder 11
Dan Rager 12
Seth Motley 13
Ellis Lane 14
Randall Collins 15
Bobby Blevins 16
Michael McGee 17
Richie Solesbee 18
Gavan Renner 19
Ryan Arentz 20
Barry St George 21
Jared Penttinen 22
DARRELL WILKEY 23
Bailey Davis 24
Griffin Kalliainen 25
Rick Littlejohn 26
JOSHUA ROBBINS 27
Austin Hayworth 28
David Howard DNF
Chase Davis DNF
Steven Atchley DNF
Scott Bishop DNF
Brandon Wallen DNF

Hare Scrambles

Advancement Classes

1. XC1 Open Pro - Bike10. Senior A (40+) - Bike11. Open B - Bike12. 250 B - Bike13. 200 B - Bike14. 4-Stroke B Lites - Bike15. Vet B (30+) - Bike16. Senior B (40+) - Bike17. WXC - Bike18. Super Senior A (45+) - Bike19. Super Senior B (45+) - Bike2. XC2 250 Pro (16-24) - Bike20. Masters A (50+) - Bike21. Masters B (50+) - Bike22. Silver Masters A (55+) - Bi23. Silver Masters B (55+) - Bi26. Women B - Bike28. Open C College (16-24) - Bi29. Open C Junior (25+) - Bike3. FMF XC3 125 Pro-Am - Bike30. 250 C Schoolboy (14-17) - B31. 250 C College (18-24) - Bik32. 250 C Junior (25+) - Bike33. 200 C Schoolboy (12-15) - B34. 200 C (16+) - Bike35. 4-Stroke C Lites - Bike36. Vet C (30+) - Bike37. Super Vet C (35+) - Bike38. Senior C (40+) - Bike39. Super Senior C (45+) - Bike4. Open A - Bike40. Masters C (50+) - Bike41. Women C - Bike42. Sportsman A - Bike43. Sportsman B - Bike45. Super Mini Sr. (14-15) - Bi46. Super Mini Jr. (12-13) - Bi5. 250 A - Bike6. 200 A - Bike7. 4-Stroke A Lites - Bike9. Vet A (30+) - Bike

Non-Advancement Classes

24. Golden Masters (60+) - Bike25. Elite Masters (65+) - Bike27. 125 B/C - Bike44. Trail Rider - Bike47. 85 (12-13) - Bike48. 85 (7-11) - Bike49. 65 (10-11) - Bike50. 65 (7-9) - Bike51. Girls (8-15) - Bike52. Trail Rider (7-15) - Bike53. MicroXC (8-9) - Bike54. 50 Sr. (5-7) - Bike55. 50 Jr. (4-6) - Bike56. Trail Rider (7-9) - Bike8. Junior A/B (25+) - Bike
Performance Timing