Racer Overall Finish Advancement Points
THOMAS LAMBERT 1
David Parsons 2
Kenneth Stephens 3
WILLIAM MORRIS 4
Tracy Potter 5
RICHARD ZELEZNIK 6
Alvin Byars 7
DOUGLAS PHILLIPS 8
Tim Galloway 9
TIM BERUBE 10
Michael Lanning 11
Brady Linkous 12
Philip Armitage 13
Shawn Smith 14
Brent Rader 15
Juan Blackwell 16
Chad Collins 17
MICHAEL MCCLOUD 18
Brad McCabe 19
AARON ASH 20
Shane McMeekin 21
Rodney Pittard 22
Robert Williamson 23
Goran Udbinac 24
JAMES IGLEHEART 25
Paul Swegheimer 26
Nic Snyckers 27
Brad Siemon 28
Sean Wishart 29
Jason Manyx 30
Neville Cork 31

Hare Scrambles

Advancement Classes

1. XC1 Open Pro - Bike10. Senior A (40+) - Bike11. Open B - Bike12. 250 B - Bike13. 200 B - Bike14. 4-Stroke B Lites - Bike15. Vet B (30+) - Bike16. Senior B (40+) - Bike17. WXC - Bike18. Super Senior A (45+) - Bike19. Super Senior B (45+) - Bike2. XC2 250 Pro (16-24) - Bike20. Masters A (50+) - Bike21. Masters B (50+) - Bike22. Silver Masters A (55+) - Bi23. Silver Masters B (55+) - Bi26. Women B - Bike28. Open C College (16-24) - Bi29. Open C Junior (25+) - Bike3. FMF XC3 125 Pro-Am - Bike30. 250 C Schoolboy (14-17) - B31. 250 C College (18-24) - Bik32. 250 C Junior (25+) - Bike33. 200 C Schoolboy (12-15) - B34. 200 C (16+) - Bike35. 4-Stroke C Lites - Bike36. Vet C (30+) - Bike37. Super Vet C (35+) - Bike38. Senior C (40+) - Bike39. Super Senior C (45+) - Bike4. Open A - Bike40. Masters C (50+) - Bike41. Women C - Bike42. Sportsman A - Bike43. Sportsman B - Bike45. Super Mini Sr. (14-15) - Bi46. Super Mini Jr. (12-13) - Bi5. 250 A - Bike6. 200 A - Bike7. 4-Stroke A Lites - Bike9. Vet A (30+) - Bike

Non-Advancement Classes

24. Golden Masters (60+) - Bike25. Elite Masters (65+) - Bike27. 125 B/C - Bike44. Trail Rider - Bike47. 85 (12-13) - Bike48. 85 (7-11) - Bike49. 65 (10-11) - Bike50. 65 (7-9) - Bike51. Girls (8-15) - Bike52. Trail Rider (7-15) - Bike53. MicroXC (8-9) - Bike54. 50 Sr. (5-7) - Bike55. 50 Jr. (4-6) - Bike56. Trail Rider (7-9) - Bike8. Junior A/B (25+) - Bike
Performance Timing